| computerizatul a întrebat:

Maine va fi concert Jessie J in Mamaia. Stie cineva daca se difuzeaza si la TV? Daca da pe ce canal si la ce ora?

3 răspunsuri:
| 현주 a răspuns:

Inca nu se stie.Eu am filmat concertul si il pun pe YouTube.Pe YouTube o sa fie pus cu siguranta. Apropo, ai venit si tu la concert?

| computerizatul explică (pentru 현주):

Nuuu. crying De aia am intrebat daca se da la TV. Si mersi mult se sfat. O sa-l caut pe YouTube

| Andreeaa56830 a răspuns:

Nu cred ca se difuzeaza, dar tu incearca sa cauti si stai mereu cu ochii pe TV.
funda?