| anonim_4396 a întrebat:

nu am mai fost de ceva timp pe aici si pe net,, as vrea sa stiuh dk avril lavigne si-a lansat vreo mel de pe noul album(17 noiembrie) sau se stie numele albumului.melodiile pe care le contine? mersi mult

Răspuns Câştigător
| VladyCristian a răspuns:

Album se va lansa curand... poate chiar in noiembrie. Stiu piesele de referinta de pe noul album dar inca nu le am. Am descarcat ``Darlin`` si ``Everybody Hurts`` dar sunau foarte prost. Astept noul album. happy Sigur va da lovitura. Apropo, toate stirile legate despre album le gasesti pe site-urile mondene happy

3 răspunsuri:
| Gregory a răspuns:

Buna! Eu unul stiu ca cel de-al patrulea album de studio din cariera ei se va lansa abia in 2010 (si nu se stie inca data oficiala). A fost dat publicitatii doar faptul ca a lucrat la acest material discografic cu fostul sot (Deryck Whibley) si Butch Walker (solistul vocal al trupei Marvelous 3), pe acest viitor stilul adoptat este cel care a consacrat-o, iar ca si piese deja anuntate sunt urmatoarele: "Everybody hurts", "Black star", "Gone", "Fine" si "Darlin".

| thizizme a răspuns:

Ultimul album lansat de ea e The Best Damn Thing din 2007. Ultimul single extras de pe acesta e The Best Damn Thing ce a fost lansat pe... 10 Iunie 2008.
In 2008 a lansat DVD-ul Live in Toronto (ce contine piese interpretate live la concertul din 7 Aprilie din Toronto).

Din cate stiu eu nu se stie nimic [lol] despre vreun viitor album.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu inca.Mai intreaba pecineva.