| ColorfulRainbow a întrebat:

Of va rog ajutati`masad.
Am nevoie sa descarc o melodie de pe trilulilu si nu e pus numele melodiei.
Stiti cum sa fac?sadVreun site cu trilulilu sa descarc melodii?worried
Va rog, am mare nevoielove struck.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Http://getmedia.info/
pui linkul acolo si gata
pup:*

| Tera a răspuns:

Poti sa lasi un mesaj pe pagina utilizatorului si sal intrebi cum se numeste melodia apoi poti sa o cauti sa o descarci.

| CosteaVlad a răspuns:

Daca vrei da-mi add pe mes si-ti trimit un programel super simplu si misto cu care poti sa descarci de pe trilu muzica si video. id meu e vld_cst.

| blondutzata a răspuns:

Www.trilulilu.com/download-muzica cred mie mi-a mers oki siteul asta bafta

| al3utzu a răspuns:

Baga pe ID-ul meu de mess :alexblue98 zi ca esti dupa TPU si-ti dau eu ceva.