| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun site unde pot scrie numele melodiei dupa care sa o descarc?

5 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Sa stii ca Www.fisierulmeu.ro este un site foarte bun. Eu descarc muzica mereu de pe acest site, pentru ca pana acum am gasit apsolut toate melodiile pe care le-am cautat.
Mult succes.:*

| Marry:X a răspuns:

Buna.Au dat altii raspunsul inaintea mea cu site-ul www.fisierulmeu.ro E cel mai bun;).Pup.Pa pa:*

| laura_2327 a răspuns:

Zedge.net
top28.com
emuzica.net
fisierulmeu.ro
...happy

| ela_8957 a răspuns:

De ce nu incerci sa scrii pe google:"download free... (ex:shakira-hips don't lie)happy...Eu asa fac!