| ody a întrebat:

Peste o luna si ceva am majoratul si nu stiu ce muzica sa pun, ma ajutati si pe mine, cu melodi, multumes, cele mai bune primeste fundita

Răspuns Câştigător
| Vogelspinne a răspuns:

Poti incepe party'u cu piesa asta TNT-Ani de liceu e foarte cunoscuta o sa va cuprinda emotiile pe piesa asta big grin sau poti sa inchei majoratul cu piesa asta vezi u big grin.
Tu stii cam ce muzica asculta prietenii tai pune pe cd' ce asculta ei big grin asa ii multumesti pe toti iti spun eu niste genuri:
House:Basshunter, Scooter, Dj. Aligator, Dj. Project, Dj. Sava
Manele: pui cateva piese mai cunoscute
Rock Romanesc: Vama Veche, Directia 5, Iris, Vita de Vie-sunt niste piese lente big grin
Mai pui si un pic de Rap: Eminem, Lil Wayne, 50 Cent, Snoop Dog-cateva piese cu ei
Populara:daca aveti chef de o invarteala laughing
Muzica Dance
Mai pui si niste piese de latongueuya, Bug Mafia, Parazitiibig grin vezi u cam ce iti place

2 răspunsuri:
| Inna65 a răspuns:

Pai... poti sa pui muzica straina sau ceva manele(daca ask manele)laughing
depinde ce muzicaa ask si pr tai sau pers pe care uh vr sa le invitilaughing
poti sa pui muzicaa populara sau cine stie ce ...sunt foarte multe genuri de muzicaalaughing
consultate si cu alte persoane care au avut majoratul dejalaughing
pentru ca ei au trecut deja prin astalaughing