| purplerainbow a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva mai multe melodii noi, dar frumoase, daca se poate cantate de cantareti straini! Cele mai bune melodii primesc fundabig grin!

Răspuns Câştigător
| Roshketz a răspuns:

Hmm.noi. Sincer, eu m-am cam saturat de astea noi care tot apar, asa ca am inceput sa ascult melodii mai vechi si sa imi amintesc de vremurile cand eram copil in scoala generala. Iti recomand si tie si nu numai straine, ci si romanesti. Poate pare prostesc, dar e o muzica foarte frumoasa de care multi cel mai probabil au uitat. Imi pare rau ca nu am dat exact raspunsul la care te asteptai, dar sper ca, ascultandu-le, iti vei aminti de vremurile alea.

3 răspunsuri:
| purplerainbow explică:

Multumesc mult tuturor! Adelina, sa stii ca ai foarte mare dreptate! Si mie imi place foarte mult sa ascult muzica mai veche care in aminteste de vremurile acelea si sunt mult mai bune decat melodiile care sunt acum si care seamana foarte mult intre ele! Ms pentru sfat!

| ella_9396 a răspuns:

Rihanna-s&m
pink-raise your glass
bruno mars-grenade
loca-shakira
katy parry-firework
onli girl-rihanna
David Guetta feat Rihanna - Who's That Chick?
Written In The Stars-tinie tempah etc... FUNDA!