| gago a întrebat:

Buna prieteni. Va rog frumos spuneti-mi si mie ca ii pe Cartoon Network ( NU MA UIT ) am dat asa aiurea pe canale si am auzit o melodie de la ceva o gaina sau nu stiu la casa foster si era canta ceva de genul

Coco cocococo coco cococo As nu stiu km sa va zic dar era asa linistit nu aia sow what nu aia era alta asa linistita nu aia care danseaza si face din oua mai multe gaini de alea ( NU ALA ) Deci. nu v-am facut sa intelegeti. dar na poate intelegeti ceva.MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Si daca te-ai uita, ce?:|
Copii ciudati ce se cred adulti:|
Melodia se numeste:
Pink-So what
http://www.youtube.com/watch?v=FJfFZqTlWrQ
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

3 răspunsuri:
| Deeaa a răspuns:

Melodia este pink-so what
Si mai era o reclama in care dansa Can Can si darama turnul eiffel [sora mea se uita mmereu off sad ]

| gago explică:

Nu pink sow what nici Can can aia era una

Coco cocococo coco cococo

| gago explică:

Haideti va rog spuneti-mi