| anonim_4396 a întrebat:

BUNA! Puteti sa imi spuneti niste versuri pentru disstrack cu youtuberii :
Selly
Exploit (pentru ca posteaza prea rar)
Aandra Gogan(pentru ca a facut piesa ..stricati o generatie.)
Vlad Munteanu

Cu rime
Si daca puteti sa imi spuneti o muzica fara vice sa o pun pe fundalul disstrack-ului

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

HAha... straight face
Dacă noi facem treaba ta murdară, noi cu ce ne alegem?
Cine de pe TPU crezi că-i într-atât de prost încât să-ți facă ție mizeria de cântecel? Cine?
Lezezi credibilitatea comunității TPU prin astfel de cereri irelevante.
Și să nu mai spun că pentru versuri și cântecel bune mulți dau tone de bani, nu vin pe TPU și întreabă dacă CookieDog îi poate spune dacă rimează "system("color 03")" cu "HANDLE color=GetStdHandle(STD_OUTPUT_HANDLE);
SetConsoleTextAttribute(color, 3 );".
Te rog, nu mai fi patetic(ă) și irelevant(ă).

| aXy99 a răspuns:

Chestiile astea trebuie sa le faci singur. Ce farmec are daca le fac altii?