| MariMaria3473 a întrebat:

Cei care se uita pe YouTube, ce părere aveți de melodiile youtuberilor? Cum ar fi bisi care scotea piese/ disstrack-uri sau despre selly cu piesa lui de 1 MIL abonați (as vrea și o părere despre clipul nou scos în legătură cu petrecerea de 1 MIL abonați) sau despre Vlad Munteanu cu cele 4-5 (nu mai știu câte erau) la adresa lui selly sau a mai multor persoane, creatori de conținut pe YouTube? Sau mai nou ce părerea aveți despre roasturi? Făcute de selly către Vlad Munteanu sau de către Vlad Munteanu la adresa lui selly?

1 răspuns:
| Albinuța767 a răspuns:

Sunt super faine mai ales reap beatt-urile lor. Mai ales că nu sunt super țări si imi place mult că sunt originali iar versurile sunt destul de comice?
Nu imi place ca nu prea interacționează cu fanii pe Youtube. Adică nu dau inimi la comentarii si as vrea sa faca fan meeting-uri si in alte orase si prin transilvania, moldova(Suceava, Iasi...)
Dar na...alegerea lor.