| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti din ce tara sunt Milk & Sugar feat. Maria Marquez?

Banuiesc ca Milk & Sugar sunt o formatie iar Maria Marquez este o cantareata.

Toate cele bune!

2 răspunsuri:
| Reyskate99 a răspuns:

Din Germania, mai multe detalii http://en.wikipedia.org/wiki/Milk_&_Sugar

| F_Nelly_Kim_1990 a răspuns:

Milk&sugar e numele de scena a doi producatori nemti, stabiliti in Spania: mike milk si steven sugar...active pe piata muzicala din 1993 sub numele de Axis, Hitch Hiker & Jaques Dumont