| Pufarin86 a întrebat:

Salutare,
unde s-a filmat videoclipul la piesa Milk & Sugar feat. Maria Marquez - Canto Del Pilon?
merci

3 răspunsuri:
| 1DeadMemories a răspuns:

This video was shot on locations in Northern Italy, in Verona and at the Lake Garda in May 2012= asta spune google la cautare, dar pare undeva in Peru dupa imagini.

| Pufarin86 explică:

Pai si mie mi se pare ca e prin America de sud...nu seaman oamenii aceea a italieni laughing

| Popovici_Ionut_Si_Anamaria_1983 a răspuns:

In Venezuela este filmat videoclipul, se observa dupa steagul din clip