| Elial a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie: 1.In judetul Hunedoara prin orasele Petrila-Petrosani cam pe unde se fac cursuri de chitara?
2.Pentru a invata sa canti la chitara iti trebuie si voce?(ca am un coleg in clasa care canta la chiatra si nu prea are voce)
3.Cand te duci la inceput la cursul de chitara sa vada daca ai urecehe muzica iti trebuie chitara sau iti da ei de acolo ca sa te testeze?
Va multumesc! Fundoi!

1 răspuns:
| Andree a răspuns:

Hei. si eu vreua sa merg la chitara si am intrebat-o pe o prietena de-a mea cum a fost la ea. A spus ca ea si-a cumparat chitara de dinainte sa mearga la prima ora. Si iti trebuie voce, adica nici chair pe dinafara unei voci dar nu trebuie sa fii nici nu stie ce cantaret. Iar la prima intrebare nu stiu sa-ti raspjund pentr ca nu stau in jud. Hunedoara. Intreaba-l pe colegul tau ca ai spus ca si el canta la chitara. Sper sa-ti fiua de ajutorbatting eyelashes