| AlexandraFoo a întrebat:

Dau funda! Ce agentii de modelling stiti din Hunedoara dar sa fie numai din orasele : Petrila, Petrosani sau Lonea, sau un oras la vreo 5 km maxim de orasele de mai sus! :d!

Răspuns Câştigător
| Liniuta_3048 a răspuns:

Daca vrei sa faci modelling nu te duci in Petrila oh go on.in cel mai rau caz te duci in Deva, Hunedoara dar trebuie sa ai niste calitati:inaltime mai mult de 1. 70 varsta, de preferabil minim 14 ani si baniwinking

11 răspunsuri:
| AlexandraFoo explică:

Raspunsul de mai sus era pentru Hitchcockian.

| Hitchcockian a răspuns:

D unde esti?big grin

| Hitchcockian a răspuns:

Te stiu, esti urata n'ai sanserolling on the flooroh go on

| AlexandraFoo explică (pentru Hitchcockian):

Ok, multumesc... nu era pentru mine ci pentru o prietena, care oricum a plecat in Londra.
P.S.: Eu nu te stiu, dar nici nu ma intereseaza cine esti. :p
P.S.: Renunta la fata de duckface ca imediat e sezonul de vanatoare cu armata 9gag.

| Hitchcockian a răspuns (pentru AlexandraFoo):

rolling on the floor)esti si tu dinaia, de nu vrea nimeni sa iese afara cu ea, deci sta toata ziua pe 9gag. Du-te si ia-ti o viata draga mea:*!

| AlexandraFoo explică (pentru Hitchcockian):

Nee :p gresit. Cred ca stau cu prieteni mei mai mult afara ca tine, care sunt in jur de 15 (baieti si fete cu varste intre 15 si 26 ani). Ma inteleg foarte bine cu ei, si nu sunt tocilari daca vrei sa stii. Si nu, nu sunt fraieri. Sunt cei mai de gasca oameni pe care i-am vazut, nu cocalari si pitipoance de genul tau. Dar, ce ma strofoc sa-ti explic tie toate astea, domnisoara duckface?
P.S.: Cati ani ai, 10-11? Imi pare rau ca esti doar o fata fara minte care judeca oameni fara sa ii cunoasca.

| Hitchcockian a răspuns (pentru AlexandraFoo):

Nici nu iti dai seama cat de penibila esti incercand sa te justifici, cu cine si cand iesi tu, oricum nimanui nu-i pasa oh go on

| AlexandraFoo explică (pentru Hitchcockian):

Gat, ineteaza. Nu stiu cum de am continuat aceea discutie cu tine. Eu nu am nimic cu tine, sincer. scuze daca te-am jignit sau ceva. Ok? Esti in regula? Nu vreau sa supar pe nimeni, si mai ales pe persoanele pe care nu le cunosc. As vrea sa terminam aceasta "cearta". Ok? Stiu ca poate am folosit cuvinte cae te-au suparat, dar am avut ceva zile proaste, si din pacate am dat de tine si... mi-am descarcat nervi pe tine. Scuze. La revedere.

| AlexandraFoo explică (pentru AlexandraFoo):

Am facut cateva greseli de scriere, din greseala. Era noapte si eram obosita.

| fetitzadulke26 a răspuns:

Serios? modeling in lonea?rolling on the floor))))visezi draga? ala nici oras nu se poate numi, cum te-ai gandit ca ar putea exista acolo vreo agentie de modeling...acolo nu cred ca exista nici spital...straight face

| AlexandraFoo explică (pentru fetitzadulke26):

Ok, multumesc... nu era pentru mine ci pentru o prietena, care oricum a plecat in Londra.