| xJeniferx a întrebat:

Buna:)!
Scuze categoria.

Ma puteti ajuta si pe mine spunandu-mi ce melodie incepe de la minutul 13 din acest link
http://www.youtube.com/watch?v=ve0s8Ntp0JM

Va rog...Multumesc anticipat si dau funda la cel care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Ashadow a răspuns:

50 cent-Outta control
http://www.youtube.com/watch?v=uFhNM4vKmIo

| xJeniferx explică (pentru Ashadow):

Mersi

| Ashadow a răspuns (pentru xJeniferx):

Pentru putin.

10 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Nu se aude clar dar poti sa folosesti Shazam pentru a recunoaste melodia! Succes!

| xJeniferx explică (pentru Cristiann25):

Ce ii shazam?

| Cristiann25 a răspuns (pentru xJeniferx):

Un program pe telefon care il descarci din android market sau app store!

| xJeniferx explică (pentru Cristiann25):

Aha...nu am asa ceva pe telefon dar mersi oricumhappy

| Cristiann25 a răspuns (pentru xJeniferx):

Pai nu trebuie sa-l ai, trebuie sa-l descarci cum ti-am spus mai sus daca ai un telefon cu ANDROID sau iOS(iphone)

| xJeniferx explică (pentru Cristiann25):

Nu am telefon din acelasad

| Cristiann25 a răspuns (pentru xJeniferx):

Nu e nimic poate o sa te ajute cineva care o sa vada intrebarea ta si are programul.Eu am telefonul descarcat acum si nu pot.Succes,te pup!

| xJeniferx explică (pentru Cristiann25):

Mersi happy
:*