| bogdandinro a întrebat:

Buna se poate descarca muzica de pe youtoube daca da ziceti-mi cum daca nu ziceti-mi un site

Răspuns Câştigător
| 01rukia01 a răspuns:

Uite faci asa:
1.copiezi linkul de deasupra la melodia pe care vrei sa o descarci
2.intri aici:
http://www.youtube-mp3.org/
3.da-i paste la link in caseta mare
4.o sa-ti apara un buton de download. apesi pe el
daca cumva iti da eroare incearca pe alte site-uri procedand la fel

6 răspunsuri:
| Delicacy a răspuns:

Încearcă cu youtubedownloader.

| Letty18 a răspuns:

Da se poate descarca muzica de youtube. Eu folosesc program Free YouTube to MP3 Converter. Sper ca te-am ajutathappy

| vardolnicusor a răspuns:

SAlut! PAi da se poate cu un program care trebuie downloadat numit : YTD downloader ". Dupa ce l-ai instalat trebuie sa copiezi linkul melodiei si sa il inserezi acolo. Funda?

| ZambesteCuNoi a răspuns:

Buna,nu stiu daca poti de pe youtube sa descarci muzica dar poti sa incerci acest site http://www.zaycev.net/

| Anisoara1997 a răspuns:

Te uiti pe google programa iLivid. Ii pui download si apoi o instalezi. Cind se instaleaza, o deschizi si in partea de sus este o fisie alba unde pui lunk-ul de la piesa de pe youtube si astfel se descarca. Dar, piesa se descarca cu tot cu video. daca doresti sa transformi in mp3 este programa Mpeg3