| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara,
Am inregistrat si eu o melodie hip-hop...As vrea sa stiu daca sa mai continui sau nu...
Este prima mea melodie...nu e cine stie ce...am inregistrat cu un microfon prost.
Va rog mult..sa-mi spune-ti...
Dau funda :)
Uita-ti un link :
http://www.youtube.com/watch?v=oRUrlRGU4oE&feature=youtu .be

5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Alt afon care vorbeşte pe o melodie.

| Duucu a răspuns:

Lasă-te.Nu ți-o zic în nume de rău dacă așa vrei să înțelegi, dar nu ești făcut pentru muzică.

| TheStory a răspuns:

Hip-Hop-ul nu e gen de muzica.
Daca nici asta nu stii, eu zic ca ar trebui sa mai astepti pana sa inregistrezi o melodie.

| EUnuTUsauRESTUL a răspuns:

Nu am putut sa i-ti ascult melodia, fiindca am o problema cu sonorul, dar continua orice ar fi daca i-ti place si nu te da batut/a indiferent de ce zice lumea. Succes, o sa ai mare nevoie de el!

| mititei a răspuns:

Exact ce-a zis Woodenpints. Mi s-a făcut scârbă când am văzut "Ady". N-ai rime, lasă-te.