| themaxpe a întrebat:

Am si eu un post de radio si am o problema sad
AM un post de radio care merge perfect este hostat la listen2myradio si problema este urmatoarea:
Am facut pentru acest radio un forum si vreau sa pun acest radio pe forum, am luat de pe net scripturi media player si nu mgsad ma puteti >ajuta? cum pot pune radio-ul meu pe forum?

Răspuns Câştigător
| seen a răspuns:

Pai ok ai luat dupe internet scrpturile dar ai editat scripturile cu notepad sa pui listenu dela radioul tau? cel mai bine intra pe un site gen chaturile xat click dreapta view source cauti scriptu de la playerul radio asta se face sub bara de chat dai copy paste intr un notepad editezi acolo stergi listenu lor si il pui pe al tau

Voila make life easy