| JusTPauL a întrebat:

Vreau sa fac un radio, dar nu hostat, sa fie hostat pe pc-ul meu, dar vreau sa pot emite cu sam brodcaster, ma puteti ajuta cu un video sau cu ceva detalii cum as putea face un astfel de radio?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Salut! Uite un VIDEO-tutorial cum sa iti faci un post de radio. http://www.youtube.com/watch?v=1eUiOJeIQY8 Urmareste pasii cum face el si revino cu FUNDA dupa ce reusesti!

| JusTPauL explică (pentru RareşTPUro):

Am zis ca nu vreau host...sa fie hostat la mine in pc radio-ul.

| RareşTPUro a răspuns (pentru JusTPauL):

Pai la tine in PC ai hostul... atunci cand faci emisie. Site-ul care il arata baiatul in video este streamingul. serverul radioului tau. Cu ajutorul lui dai si prieteniilor sa iti asculte radioul. Nu e un HOST big grin

| JusTPauL explică (pentru RareşTPUro):

Aha, multumesc ca m-ai luminathappytongue

| RareşTPUro a răspuns (pentru JusTPauL):

N-ai pentru ce!