| sNoRe a întrebat:

Buna seara as dori si eu ceva melodii genul negativului de la melodia LLP feat. Mike Diamondz - Fire, vreau sa fac un cd numai cu melodii din astea dar nu gasesc asa ritmatice sad

Răspuns Câştigător
| MitzaaRulzz a răspuns:

Hei
Stii de site-ul flvto? Iti recomand sa intri acolo laughing E un super convertor youtube
Ca sa descarci melodii de genul, scrie pe youtube *bass boosted* si e plin de melodii ritmate si cu bass. Tu doar trebuie sa introduci link-ul din youtube pe flvto si descarci fisierul in mp3 happy
Succes si o seara buna sa ai!