| NebunieLaSecunda a întrebat:

as dori si eu de la voi multe link-uri cu piese arabesti, orientale, daca se poate sa fie cantate de barbati/baieti e si mai bine, daca ma puteti ajuta cu o piesa cantata de un barbat cam veche de cativa ani, care incepe usor si dupa cu tarabane si in care repeta du du du du du du de cateva ori, NU E TARKAN! va rog mult

1 răspuns:
| livio70 a răspuns:

Nu vrei ceva mixuri Turcesti? Te pot ajuta cu orice piesa doresti.Contacteaza-ma Inbox.