| laurentiustan23 a întrebat:

Buna seara sau buna ziua in functie de cum vede fiecare intrebarea mea.
Va rog din sufelt sa-mi raspundeti ce anume ar putea fi.
Deci:am un amplificator onkyo tx, sr 501e, are 8 esri pentru boxe il poti folosi in sistem 6. 1sau4.1 problema e urmatoarea eu am o iesire pentru boxe care e defecta, mai exact cand atasez o boxa, un satelit orice pe acea iesire mi se aude bine la un volum foarte mic dar cand incerc sa-i dau tare se aude in boxa de zici ca se arde, deci nu o poti folosi deloc. As vreau sa stiu care ar fi problema.

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Pe alte canale ti se aude bine boxa respectiva?

| laurentiustan23 explică (pentru Intruder19):

Da cu alte canale nu am probleme, doar cu canalul respectiv