| didiDia a întrebat:

Buna seara, TPU. Exista o melodie in italiana care imi place mult de ani buni, insa din pacate nu stiu nici cum se numeste melodia, nici cine o canta. Melodia se gaseste la linkul: http://www.trilulilu.ro/tematoare/107de858a57f6e Va rog frumos sa-mi scrieti numele melodiei si/sau al interpretului daca stiti. Daca nu le stiti, dar stiti italiana(eu nu stiu limba asta, desi imi place mult cum suna), va rog frumos sa-mi scrieti cateva versuri din melodie(preferabil refrenul) ca poate asa voi reusi sa o gasesc. Multumesc mult pentru orice raspuns care mi-ar fi util.

1 răspuns:
| hotza a răspuns:

Fara suparare dar se aude zici ca ai inregistrato de la radio...in fine poti sa o gasesti altfel.scrie cateva versuri din ea pe google vei gasi lirycs si deasupra interpretul cu numele melodiei...nu conteaza daca scrii corect pentru ca te corecteaza google-ul