| DanDannn a întrebat:

Buna seara, va rog frumos imi spuneti niste titluri de melodii de craciun mai vechi, sau chiar si noi, in engleza sau in romana? ps. in romana, nu colinde, le am pe toate! multumesc mult, si daca puteti, rapid.FUNDA.thx
wham -last christmas o stiu, si toate cu Last chrstmas le stiu. big grin

Răspuns Câştigător
| DeeaPustoaica a răspuns:

Cauta melodii ed Craciun cu Gummy Bear pe youtube.

colindele lui Busuioc nu cred ca le ai.are un cd nou cu colinde si se numeste "de-as fi fost..." dar nu cred ca-l gasesti pe net, eu l-am cumparat

1 răspuns:
| Raluuu a răspuns:

Horia Brenciu - Noapte de Craciun