| denismaria92 a întrebat:

Buna searaa! Sunt din Bucuresti si caut un profesor de canto. Unde pot gasi?

Răspuns Câştigător
| Alexandra_Stan_1989 a răspuns:

Daca mai cauti prof de canto iti recomand eu pe cineva care e super ok si nu ia deloc mult http://iasminastanescu.com/

2 răspunsuri:
| LoveNeverDies a răspuns:

Pick me pick me!

| Maria_Simion_1985 a răspuns:

Buna. In cazul in care nu ai gasit un profesor de canto pana acum, poti incerca sa iei cateva lectii cu mine, eu am predat 7 ani in Romania dupa care am predat in Israel si am format multe vedete. La mine prima lectie este de proba si e la jumatate de pret. Daca te intereseaza poti sa ma contactezi la mirisimion@ymail.com