| noname_1435 a întrebat:

Sint un tinar compozitor care am foarte multe vesuri scrise de mine dar care nu au melodie! Cine poate sa-mi recomande cum sau ce program sa folosesc pentru a putea produce melodii? Va rog mult sa ma ajutati! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| TheoSound a răspuns:

Daca versurile tale se potrivesc pe piesele mele, iti voi da un porcent bun din drepturile de autor. Dar ca sa vedem asta o sa vorbim pe mess. Iti voi trimite un PM cu id-ul meu.

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Incearca www.jamstudio.com

| hippiemuslim a răspuns:

Ce zici de o trupaaa?

| noname_1435 explică:

Dau funda

| MonsterRarrr a răspuns:

~ Poi daca ai avea versui rapp. ai putea sa scotsi negative dp net big grin