| yym a întrebat:

Buna! Sper ca ma puteti ajuta! Pe 24 Septembrie 2014, am ascultat la Profm, la radio, o melodie. Imi mai amintesc ceva din versuri, erau cam asa:,, everyday, boom, boom, boom shine, come on..."! Imi puteti spune cum se numeste? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| under89 a răspuns:

Clean bandit - Come over
?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu putem, de ce? Pentru ca nu avem cum sa ne dam seama ce piesa e. Tu continua sa asculti postul si cand dai de ea o sa vezi denumirea sus, melodiile merg prin rotatie.

| evellinalalala a răspuns:

Singura care are boom, boom, boom e asta KATY PERRY - FIREWORK sau BEP - BOOM BOOM POW

| yym explică:

,,Come over" de clean bandit era! Wynter89 a ghicit! Multumesc pentru raspunsurile tuturor! O zii buna in continuare!