| IngerashDrogath a întrebat:

Spuneti-mi cateva denumiri ale rappe-rilor precum : 50 Cent, Chamilionarie, Mc. Hammer? Va rooogg! Am mare nevoie!(Cine imi spune mai multe denumiri, primeste fundita)

Răspuns Câştigător
| kolcov a răspuns:

Dr. Dre
2pac
Eminem
Eazy-E
Kid Cudi
ja rule
Lil Wayne
Pitbull
The game
Nas
Asher Roth
Jay Rock
Ace Hood
Billy Blue
Red Cafe
La Darkmane
Royce da 5'9''
Willy Northpole
J Cole
Yo Gotti
Trick Daddy

3 răspunsuri:
| Spike189 a răspuns:

Eminem; Dr. Dre; Snoop Dogg; Ice Cube; Jay-Z; 2 Pac; DMX; X-Zibit; Lil Wayne; Red Man; Busta Rymes; Sean Paul; Kanye West; Ludacris; Drake; Jadakiss;; Rick Ross

| Andreutza_5773 a răspuns:

Sper sa primesc funda si asa...intra pe music mall si scrie genul de musica hip hop scrii acolo si iti da toti artisti straini si romani dai click pe un artist si iti apar toate melodiile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xzibit; dr. dre; eminem; lilwayne; d-12; Nas; young zee; GangStarr; rakim; jay-Z; macy gray; obie trice; krazy bone; si gata.
Dami mie funda plzz ca astia o sa ma copie pe mine si o sa spuna raperii care i-am spus si io.PLzzzzhappy