| Andutsaa a întrebat:

Buna:*! Spuneti-mi si mie ceva melodii ca Nane-Glume...chiar nu mai stiuhee hee, va rog frumos:X...Multumesc mult:*!

Răspuns Câştigător
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Nane-ca o stea
nane-poveste de seara
nane-mesaj catre ceruri
nane-diamant si suport
nane-inimi incatusate

ti le dau pe mess daca le vrei ca le am pe toate happy funda?

7 răspunsuri:
| Andutsaa explică:

Vreau melodii in genul acestahee hee in romanahee heeda' multumesc oricum

| nona14 a răspuns:

Solo-iubire de golanwinking

| kissmov a răspuns:

Nane -nopti albelove struck
nane-vise
nane-zile ploioase
nane-poveste de seara
etc etc etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De aici;) http://www.fileshare.ro/1001348376.12

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...linkin parca(mie imi place), red, trapt si three days grace.
Mai este si super junior( sunt coreeni dar canta foarte bine EXsj twins, u, super girl, sorry sorry, monster).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate melodiile de la Nane sunt super. Poate nu le-ai ascultat pe toate. Bullet iară, Arssura, Adda...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place la nebunie muzica coreeana, in special formatiile Shinee si Super Junior (le puteti gasi pe utube traduse in engleza, iar unele chiar in romana)