| madalinuthaLOVE a întrebat:

Puteti sa imi spuneti niste melodii gen nane >ca o stea

funda

1 răspuns:
| Asdfghjklasdfghjkkl a răspuns:

C.I.A- Daca as putea, Unde e ea, Fara limite, Lupta cu tine, Nu uita, Sentiment suprem, etc
Nane- Plec, Falsa, Ai un om, Baietii de acasa, Doar o sansa, Inimi incatusate, Mi`e dor, Nu mai e la fel, Nu le pasa, Poveste de seara, Zile ploioase, etc...
Bullet - A fost odata, Abravia, Lacrimi curg, Nici un motiv sa plang, Am ingerii cu mine, etc...
Ely - Hey; Liric -Numai suntem impreuna;
Adda - Prietenie adevarata, Prietenie fumata, Minti murdare, Mama, Noi doi etc...
Chriss - Ultimul vers, Strig spre tine, Ca sa uit de noi, Poezie despre..., Aroma clipelor, Si pe urma regreti, etc...
Da`cruz - Pentru tine, Povestea unui suflet, O parte din inima mea, Ingerii nu plang, Clipe, Cu gandul la tine, etc...
Vescan- Ultima ploaie, Intr`o alta viata, Ea si el, etc...
Acestea sunt cele care le mai ascult din cand in cand. Sper ca iti plac si ca te-am ajutat happy