| marius_6035 a întrebat:

stau in Italia si as vrea tare mult sa cumpar albume cu muzica hip-hop romaneasca.in original.Stie careva de unde as putea sa le comand? Aici nu se gasesc in magazine.

3 răspunsuri:
| mihaa a răspuns:

Buna marius, vrei muzicaa hip-hop? hmmmm, de ce am impresia ca eu te cunosc?big grin

| arrriadna a răspuns:

Le ai la gratuit pe youtube si le poti trage cu dvd videosoft ca sa le iei in mp3.
Cauta in google "rezultate in romana" cumpara online muzica". Eu am gasit imediat diverta: http://www.dol.ro/......p----11406

| Knz96 a răspuns:

In ce oras stai in Italia? :d