| lusiii a întrebat:

Stiam inainte un program prin care scriam cum se numeste melodia si imi puteam aduga melodia pe hi5, si cand intra cineva pe profil sau la poza pornea singura. Cine ma ajutaa?straight face. Pentru primul raspuns, si cel mai folositor dau FUNDA!happy si vreau niste melodi sa aive versurile fumoase p. s nu vreau manele. Mersi!love struck

Răspuns Câştigător
| Gixaabaii a răspuns:

Uite.aici poti sa pui linkul de pe yotube la melodie iti da codul dupa aceea dai pe hi5 pe profilul tau si dai la editare profil.de acolo te descurci ca doar esti fata mare;)
http://muzicahi5.com/