| uninspired a întrebat:

Stie careva cum se numeste melodia din promo-ul pentru sezonul 6 din Dexter, cel care se difuzeaza pe protv?

3 răspunsuri:
| DariaAlina a răspuns:

Una din astea 3? The Black keys - Strange times, Depeche mode - Personal Jesus, Foghat - Slowride

| uninspired explică:

Salutare din nou si merci DariaAlina si DWDT pentru raspunsurile voastre rapide ^.^. Din pacate nu este ceea ce caut. Melodia asta are un sound industrial, in genul melodiilor de pe coloana sonora de la Silent Hill.