| zoeyangel a întrebat:

Buna stie careva de unde pot lua negativul de la melodia Titanium de david guetta cantata la chitara va rog frumos sa ma ajutati am nevoie de ea pentru un concurs multumesc!

Răspuns Câştigător
| iSimo a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=gzaHDPv3cwk; asta e tot ce am gasit, sper ca ti-am fost de folos

2 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=LoXGtTNLXy8

http://www.youtube.com/watch?v=hVBhZ2RPnOI

deoarece originalul nu este asa, oamenii fac fiecare ce pot:)

| zoeyangel explică:

Va multumesc insa eu trebuie sa il descarc. Stiam deja ca este pe youtube