| IeremiaAlin68 a întrebat:

Buna,stie cineva cum as putea sa scot de pe un cd melodiile sa le pun pe stick,am primit un cd cu muzica, un album..si nu am la masina sa pot baga cd-ul.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Vlad81 a răspuns:

Salut, daca sunt mp3-uri variantele descrise de ceilalti sunt ok. Daca sunt track-uri(in caz de album)bagi cd-ul intr-un laptop/pc si ii dai rip din windows media player. Ai grija unde ti le salveaza - recomand pe desktop apoi le copiezi pe un stick.

3 răspunsuri:
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.Foarte simplu.Introduci CD-ul într-un dispozitiv : Laptop, Calculator şi introduci şi un stick USB, după care copii track-urile sau melodiile de pe CD pe stick-ul USB.
O seară bună!

| RAY a răspuns:

Copy -paste pe stik

| Vlad81 a răspuns:

Am uitat sa mentionez, inainte sa-i dai rip sa setezi sa ti le faca mp3 nu wma. Oricum sper ca totul e ok. Multumesc pentru funda!