| perceive a întrebat:

stie cineva cum se numeste melodia din telenovela de pe acasa tv : In numele iubirii ( En nombre del amor ) care se canta atunci cand Macarena si Cristobal - Parintele Juan - sunt impreuna? Daca stiti va rog sa imi spuneti! multumesc frumos...

8 răspunsuri:
| Ana_6509 a răspuns:

@Perceive:multumesc:*

| perceive explică:

Imi pare rau @Gia dar nu e aia, am descoperito, pentru toti cei interesat, se numeste Cada color al cielo - Laura Pausini... http://www.youtube.com/watch?v=QzHNcaouvjo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta http://www.youtube.com/watch?v=n0rjfGvwMdE?;;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@perceive ok thinking nu stiam sigur dar era si un moment in care era melodia postata de mine oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ee da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna stie cineva cum se numeste melodia cand paloma si emiliano sunt impreuna? plz raspuns [ii ceva cu (abrame)]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beto Cuevas-Hablame

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laura pausini cada color al cielo se cheama