| roxxy25 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste si cine canta aceasta melodie? http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v =FRjAR4aEVVI

1 răspuns:
| rebelmonk a răspuns:

Am incercat cu 3 programe diferite de recunoastere audio dar toate mi-au zis ca-i yalin-koyver mie nu-mi pare a se asemana melodiile am incercat de mai multe ori in multe cadre ale melodiei dar numai asta mi-a gasit posibil sa fie o melodie mai "ascunsa" sau "nepromovata" de-i atat de greu de dat de ea scuzehappy