| MiniMeow a întrebat:

Stie cineva cum se numeste si cine canta melodia de aseara de la Dansez pentru tine, de la duel (era o melodie destul de lenta). Nu m-am uitat dar cred ca Ilinca a dansat pe acea melodie. Funda

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu cu o singura conditite.
schimba te rog avatarul.

| MiniMeow explică (pentru anonim_4396):

De ce? Care e problema cu avatarul meu? tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru MiniMeow):

Nu esti singurul sau singura care ii spun asta, i-am mai zis cuivaunei fete pe TPU.
avatarul asta l-am avut si eu. Imi placea asa de mult incat devenisem obsedat de el aveam si wallpaper pe desktop cu el, ce mai ma hipnotizase pana cand intr-o zi am inteles de ce ma fascina sirena aia, un gand necurat mi-a trecut prin cap si m-a avertizat ca asta e un semn rau si am inteles partea negativa, nu sunt traumatizat dar te rog eu mult schimba avatarul, nu o spun din rautate si din simplul fapt ca m-a facut sa sufar. iti trimit raspunsul indata si iti multumesc anticipat

| MiniMeow explică (pentru anonim_4396):

Ok. L-am schimbat. acum imi zici? big grin

| MiniMeow explică (pentru anonim_4396):

Imi voi schimba avatarul inapoi! Ce intelegere e asta daca eu imi fac partea dar tu nu? Daca stii cum se numeste melodia, spune-mi daca nu macar recunoaste ca nu stii straight face