| Sarah_8690 a întrebat:

Stiti ceva melodii care sa contina numele " Sara "? Merci tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O, sunt o mulţime: Sarah Connor - From Sarah With Love; Fleetwood Mac - Welcome To The Room Sara; Rascal Flatts - Sarah Beth; Death cab for cutie - What Sarah Said (îmi place foarte mult această formaţie); Prince - Sarah; Love Arcade - Sara; Thin Lizzy - Sarah; Bob Dylan - Sara; Jefferson Starship - Sara; Ben Folds - Zak and Sara; Hall & Oates - Sara Smile; Dave Barnes - Someday, Sarah; Ludo - Sara's Song; CKY - Sarah's Mask; 3 Doors Down - Sarah Yellin'; Eskimo Joe - Sarah; Stevie Nicks - Sara... norocoaso tongue

4 răspunsuri:
| ruiseg a răspuns:

Sarah Connor-From Sarah with love

| Sarah_8690 explică:

Merci mult kiss