| тøхх a întrebat:

Stiti trupa Big Bang? :X
Ce. i care o stiu : Va place? :X
Eo o ador... :x
Cel mai mult imi place de TOP si G-dragon...
Uita. ti un video cu ei. :X
http://www.youtube.com/watch?v=zYuYqgcWDWY&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| RwoarrxKandii a răspuns:

Iuuuubesch` trupa =p~ love struck love struck
aaa da love struck
G-Dragon :-x :-x =p~

8 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Si mie imi place

| тøхх explică:

Nu`i gay. straight face
Niciunu` din top si gd
Ceilalti nu ma intereseaza. oh go on
Ti. e ciuda ca nu esti tu ala. :]]

| larya234 a răspuns:

E oribila naspa rau si sunt fata nu mi-e ciuda bye

| yzzydyzzy a răspuns:

Gosh! laughing V-as spune cate ceva,dar tare mi-e frica sa nu naruiesc visele uneor copiilaughing

Da si eu sunt fana BB, si nu numai, Este absurd sa te numesti fanul unei trupe din moment ce iti place doar un membru sau doar o piesa...d-asta sunt o trupa, alcatuiesc un tot unitar.Nu-i cunoasteti destul de bine. Spre norocul meu am avut sansa de a-i intalni in cadrul unui concert tinut la Berlin, Germania...chiar in culise[daca va intrebati cum, cu ajutorul unchiului meu care a ajutat la organizarea concertului]. sunt niste baieti formidabili, toti sunt! Fiecare dintre ei are ceva special. Nu cred ca va place trupa indeajuns de mult.multi/multe dintre voi va uitati doar la aspectul fizic, fara a vedea in schimb adevarata lor fata.Nu trebuie sa va faceti o parere doar din clipuri, ca unul apare mai mult sau mai putin.Cautati dragilor pe yt diferite interviuri,daca nu stiti coreeana,japoneaza sau engleza. invatati pentru a putea intelege ce spun ei si pentru a-i cunoaste. TY,DS si SR au niste voci minunate,GD este extrem de simpatic ^^ si de dulce,dar si foarte talentat,si deloc "fitos",,ei bine, [Tabi,Tempo,T.O.P] Seung hyun,dupa parerea mea este foarte carismatic,cu un timbru vocal exceptional, si in afara de asta este si un bun actor.v-as recomanda sa va uitati la IRIS, 71: into the fire sau 19-ninetenn[impreuna cu Lee Seung Hyun-Seungri].

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii ador. big hug Ma bucur ca mai sunt fani Big bang in Romania.love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se par foarte tari si foarte draguti:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt super. ii ador ...mai ales pe G. Dlove strucklove strucklove struck:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dmneee =p~ il iubesc pe toop love struck e viata mea; x sufleteluu` meu love struck e exact ca fostul meu prieten arata exact ca el love struck sunt identici; x oricum top e sotul meu ::love struckxxxx care vrea sa mai vb.im add me puccaliinaa@yahoo.com