| Bogdan_7318 a întrebat:

Stiti vreun site unde sunt lectii de pian/orga(gratuite) As vrea sa fie in romana. Astept raspuns, dau funda!

3 răspunsuri:
| IngerAlb a răspuns:

Http://www.model-de.ro/......20-1-1.htm
e in engleza, dar poti folosi translate`ul.

| de_Muzica_Clubul_1989 a răspuns:

La clubuldemuzica.ro prima lectie este gratuita si te poate indruma un profesor specializat in domeniu. Poti sa studiezi gratuit, ai si workshop de teoria muzicii sau istoria muzicii, tot gratuite.
Pt mai multe detalii, viziteaza www. clubuldemuzica.ro
Inscrieri la nr de tel:0736 577 110

| Calota_Ionel_1996 a răspuns:

Http://meditatii-orga-clape.blogspot.ro/......atave.html nu sunt cantece dar sunt primele lectii de orga!