| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt Andreea. Sunt in clasa a 6a si imi place de un baiat din clasa. E forte destept, frumos nu stiu cum sal cuceresc cum sa ma port in fata lui dati-mi niste sfaturi va rog?

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Fii tu asa cum esti dar un pic mai indrazneata ca sa vada ca-l bagi in seama. Poate chiar ai putea sa-l inviti la patinoar sau de ce nu la un film asa cu tupeu.

| ExTrEaM^^94 a răspuns:

Tepes eu pe clasa a 6-ea aveam pr de pe a 8-a laughingrolling on the floor

| alina_1192 a răspuns:

Incerak sa il faci geloss. o sa vezi daca simte si el ceva.pentru tine.nah schimba-ti si u tunsoarea surprindel cu ceva...aspt sa imi spui cum a reactionat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sant tepes, am 45 de ani, si-ti dau un sfat.nu cauta un prieten in clasa ta.vei suferi mult la despartire.nu-ti trebuie un iubit, in clasa a 6-a.ai de invatat, mult, si astfel de preocupari va afecteaza performantele scolare.santeti in crestere si in formare, deci ai rabdare pana pe la 16-18 ani.vei avea timp de suferit destul. dragostea la varsta voastra produce numai durere.ascultama,si bucurate de toti colegii si colegele tale, nu numai de fat frumos asta, fiindca nu tot ce e frumos e si bun. iar cu cuceritul... e de preferat sa o faca el, nu tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Destept frumos...laso balta iti zic eucryingstiu cum e