| anonim_4396 a întrebat:

Imi place tare mult de un baiat dar nu stiu ce sa fac ca sa il cuceresc. imi dati niste sfaturi?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fi tu! Nu incerca sa pari ceea ce nu esti si daca te va placea va fi pentru ca esti naturala, nu prefacuta!

| Biancaalone a răspuns:

Pai naturaletea ar fi cel mai bun sfat! Si daca baiatul nu te place nu trebuie sa suferi! Trebuie sa se indragosteasca de fata care esti tu cu adevarat nu cea care vrei sa i-o arati!
SUCCES!happy

| adimancool a răspuns:

Tre sa iti dea si el niste semnale ceva..asteapta sa vezi daca ii esti draga sau intreaba-l direct da ii dai sansa sa-ti zica nu.

| Antoniapentrucăașavreau a răspuns:

Heii,buna big grin.
Si eu am fost asa :d.
Cred ca ar trebui sa fi TU insati..adica sa te placa pentru ceea ce esti nu pentru ceea ce NU poti fi.
Trimite-i mesaje de noaptea buna/buna dimineata.:d dar cel mai important.FII TU!