| DeDea_3309 a întrebat:

Sunt o fana rock... Ce parere aveti despre trupele Guns N'Roses, Rammstein, AC/DC, Queen, The Scorpions, Metallica, si despre artistul Ozzy Osbourne?

Răspuns Câştigător
| biiiabyby a răspuns:

Esti foarte tare! Ai tintat unde trebuia!winking

As mai adauga si Led Zeppelin la ce ai zis tu acolohappy

12 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Eşti o aşa mare fană încât habar nu ai că formaţia se numeşte Scorpions(scorpioni) nu The Scorpions(scorpionii).

În rest pot spune că asta e muzică. Cei care ascultă house, alde Bieber sau Montana, rap prost şi manele sunt superfluu.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ce parere avem despre cei mai Hardcore rockeri?! straight face

| Minks a răspuns:

Preferata mea din ce e acolo e Scorpions, is absolut geniali oamenii.

| rockaholic a răspuns:

Toate sunt fabuloasee!

| axelmatei a răspuns:

Guns N'Roses Favoritul ...slash si chitara + jobenul RULZ
AC/DC hmm.cateva melodii faine deci intra in top
Metallica - Clasic big grin
Ozzy Osbourne - Prince of Darkness destul de crazy omu

| Adina_4189 a răspuns:

Esti o fana rock, doar pentru ca asa e la moda, sau chiar iti place, chiar simti muzica rock? Daca vrei sa fi o rockarita doar pentru ca asa sunt si altele, faci o prostie, dar daca chiar iti place ai ales trupele cele mai bunewinking

| Windir a răspuns:

Guns N' Roses -imi place o melodie, doua si cam atat.

Rammstein-mie personal NU imi plac!

Cat despre celelalte trupe enumerate, am crescut pe muzica lor (as mai adauga Black Sabbath, Judas Priest, Deep Purple, Led Zeppelin, Iron Maiden, Helloween, The Headpins, Uriah Heep, Motörhead )
Iar Ozzy! Un vis mi se va implini curand : sa il vad live!

| mattjohn a răspuns:

Au definit o era a rock and roll-ului si a muzicii in general.

| MyTzZy a răspuns:

Imi plac mult toate!love struckAdor melodia sweet child o'mine de Guns N'Roseslove strucklove strucklove strucklove struck

| monamonkey a răspuns:

Mai bine asculta john lennon, iti relaxeaza mintea happy

| seby19 a răspuns:

Sunt trupe legendare cu nume grele in industria muzicii.
Fiecare se incadreaza la un gen de rock. Impreuna au zeci de albume si sute de melodii care mai de care mai buna.
Guns N`Roses de exemplu la ora la care scriu mesajul asta se pregatesc sau deja concerteaza in bucuresti.
Celelalte trupe cu exceptia queen au trecut si ele prin Romania si au facut show-uri bune. Iar despre Ozzy, stim ca va avea concert la Zone Arena luna viitoare.

| Rock4life a răspuns:

Deci in primul rand pot sa iti spun ca eu cel mai mult ascult Rammstein, dar totusi nu subistemz nici Ac/Dc, Scorpions si nici pe Ozzyhee hee