| GothicDanger a întrebat:

sunt putin crazy imi place muzica rock, metal si ma intrebam daca mai sunt persoane ca mine? Sincera sa fiu nu prea am cu cine discuta pe tema asta. Deci, cine mai are aceeasi problema ca mine?

Răspuns Câştigător
| TheDarkEmpire a răspuns:

Romania duce lipsa de oameni ca noi, si se observa clar ca nu-i doresc, indiferent de unde esti...

12 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Eu ascult rock și metal, dar sunt calm de felul meu.
Baftă

| Dean1996 a răspuns:

Eu sunt calma de felul meu,si ascult si rock si metal,dar am momente cand nu pot sta linistita daca ascult o melodie frate,pur si simpluhee hee,depinde si de ritm,poate fi intr-adevar o problema,am spart zidul bunicii pentru ca aveam prea multa energielaughing)),dar fara sa vreau,doar m-am intors si nu stiu cum am dat cu picioru'.
Sunt o fana a muzici rock si metal,imi place foarte mult.
Sunt si calma, dar am momente cand sunt si crazy, dar de regula sunt calma.

Succes

| TheDarkEmpire a răspuns:

\m/ rock/metal 4 life

Răspuns utilizator avertizat
| Paulla a răspuns:

Si eu ma aflu cam intr-o situatie asemanatoare cu a lui VldMe5.
Dar n-am inteles "cine mai are aceeasi problema ca mine?", care e problema?

| Paulla a răspuns:

@GothicDanger nu e o problema asa de mare. Ai sa gasesti si persoane cu gusturi asemanatoare. Manelele ar trebui interzise. Vorbesc serios. Sunt o gramada de legi puse doar de dragul de a fi, de ce sa nu interzica manelele?

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Ooo da mai sunt destule care asculta rock indiferent de gen! mai ales pe TPU am observat ca mai sunt destul de multi!

| FackingJungle a răspuns:

Sincer Metal-ul este pe cale de disparitie! Noi trebuie sa facem sa nu fie asa WHORE! Foarte multi cocalari si prea multe pitipoance in Romania, suna cam ciudat am 13-ani si ascult metal de la 10 multor oameni li se pare ciudat ca ascult metal. dar WTF pe cine intereseaza _|_METAL RULES_|_

| Smile_9049 a răspuns:

Eu sunt tipul dependent de metal care toata ziua e fucked up si scrie versuri in fiecare ora(ale melodiilor preferate, momentan sunt un poet groaznic) iar cand ajunge in casa incepe sa faca headbang.Metalul e mult prea genial pentru a nu fi dependent.De obicei sunt calm dar nu ma pot abtine sa nu fac headbang pe unele melodii.

| Booster97 a răspuns:

Metal 'til i die!

| GothicDanger explică:

Cand spuneam problema adica = singuratate, nimeni cu care sa vorbesc ce mai e nou sau "wow imi plac versurile de la...". Sunt foarte putini in jurul meu care sa aiba aceleasi preferinte si mi-ar placea sa cunosc persoane cu gusturi asemanatoare.

| GothicDanger explică:

Ma bucur sa vad ca nu traiesc intr-o lume plina de manelisti... asa incepusem sa cred.