| Tudu12 a întrebat:

Bună,știe cineva de unde aș putea da dowland melodii "Shoulda-Jamie Woon" gasesc doar remix-uri peste tot, cea originală nu.(dowland pe telefon) fundă

2 răspunsuri:
| Laura78 a răspuns:

Mergi pe Youtube, copiezi URL-ul melodiei si iintri pe Youtube converter, dai paste linkului si ii dai download

| MarianM009 a răspuns:

Te duci pe Youtube, o gasesti acolo apoi copiezi adresa, te duci pe chrome, cauta Youtube Converter. Copiezi adresa acolo apoi ar trebui sa-ti apara sa ii dai download.

Uite: http://www.youtube-mp3.org/. Copiezi adresa melodiei de pe Youtube aici, apoi download.