| karinaandreea1 a întrebat:

tin minte ca era o melodie( canta un tip din cate imi amintesc) iar la refren stiu ca avea un ritm mai lent si unul din versuri era "one and only" care se repeta de 2 ori, stie cineva cum se numeste? fara chesney hawkes

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Scrie la google: "One and only" și dai un 'click' pe videoclipuri. Așa, îți apar o mulțime. Ai toate șansele să îl găsești...

| DaniDanny a răspuns:

Stii macar de cand e melodia? e veche? sau, unde ai auzit-o?