| betibeti50 a întrebat:

Tocmai mi-am luat un telefon nou si as dori si eu un site de unde pot descarca muzica de toate genurile, legal.

Răspuns Câştigător
| noone33 a răspuns:

Iti iei snaptube sau http://www.mp3juices.cc/

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca aplicatia Zonga.

| TheGreatPerhaps a răspuns:

Cand spui ca vrei sa descarci muzica de pe net, fapta e deja considerata piraterie, procurare ilegala a materialelor audio. Uite un link: http://mp3yum.biz/

| betibeti50 explică (pentru TheGreatPerhaps):

Hai sa fim seriosi, pentru 2 melodii descarcate la nu stiu cat timp, nu cred ca abuzez, sunt altii care descarca sute de melodii si le comercializeaza, stii cum e in Romania, daca furi o gaina, te baga la puscarie, daca furi milioane, nu te mai vede nimeni.

| TheGreatPerhaps a răspuns (pentru betibeti50):

Nu am pretins nicio clipa ca abuzezi, ci ca termenul "legal" nu-si are locul in fraza ta. happy

| DanielRoleplaY a răspuns:

Ai putea sa descarci muzica direct de pe youtube
youtube-mp3.org si pui doar linkul la video si iti descarca melodiea e mai usor tongue