| Seena a întrebat:

tot am vazut Melodii de la Mobilogo pentru telefon; sunt acele sonerii de genul "Plec pe Mare..."(dupa melodia lui Smiley) sau "Diseara n-am plan ma intalnesc cu Tam-Tam"(Dupa melodia Keishei)...stiti unde le pot decarca gratis si complete? Un site ceva.Ms!
Oh si dau cea mai mare funda din lumeeeee!

8 răspunsuri:
| Aly64 a răspuns:

Zedge.net pentru sonerii
Funda?blushing

| ExtraSakadat a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=TuPKxQlDphw.
Si mai sunt de la anonimu98. Fundă? :*

| ExtraSakadat a răspuns:

Si le poti downloada de pe dirpy.comwinking. Funda? :X!

| SayCheesexD a răspuns:

Nu este site unde sa le downloadezi am incercat si eu sa caut si nu am gasit sad

| Andrei0510 a răspuns:

Intra pe gosong.net.sunt putine dar complete.selecteazale pe cele in care nu apare telefonul(cand dai click pe una iti apare langa o imagine)

| andytuu a răspuns:

Le gasesti pe trilulilu.este program de copiat de pe trilulilu si apoi convertesti din mp4 in mp3.eu asa am facut. daca vrei ti le dau eu da maine ca acum nu mai stau...baga smokey_329 si ti le dau euwinking

| Seena explică:

Nup vreau melodii nu video!