| rebecaTa a întrebat:

am 2 intrebari..1.De care dintre vedetele de la Disney va place cel mai mult?(nu conteaza varsta)2.De ce?(pentru serialul in care joaca daca joaca intr-unul,frumusete,voce daca, canta...etc va dau niste nume..Selena Gomez,Demi Lovato,Debby Ryan,Ashley Tisdale,Miley Cyrus,Emily Osment,Jonas Brothers, Bridgit Mendler etcc eu v-am dat cateva nume.:*

13 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Imi place de Bridgit Mendler cum joaca, de Miley Cyrus cum canta, iar Selena Gomez mi se pare cea mai frumoasa! Cel mai mult imi place de Bridgit, Miley si Selly, dar si de restul!

| HermioneLove a răspuns:

Imi plac toatehee hee
Pentru ca sunt foarte frumoase,dragute,talentate!
Cel mai mult imi place de Selena Gomez pentru ca este cea mai talentata,si superba! Ea a jucat in mai multefilme decat restul! Are melodii superbe,este o vedeta cuminte si sincera! Ea nu se drogheaza,nu fumeaza,nu pozeaza nud,are haine decente dar cool,nu merge in cluburi! Este un model pentru toate adolescentele! love struck
Apoi Demi Lovato pentru ca este asa de gingasa,talentata,si ma enerveaza ca cica unii se drogheaza! x-( nu este adevarat nu esste nici o dovada ca ar fi adevarat! tongue Este o scumpa si o ador! love struck
Apoi Ashley Tisdale este frumoasa si o adevarata artista!
Apoi imi place Zendaya si Bella sunt scumpe,talentate si haioase! big grin
Apoi vine Debby Ryan care este o dulce si inocenta,frumoasa si superba! O fire vesela si pune suflet in ceea ce face
Apoi Brenda Song una dintre cele mai frumoase vedete! Imi place rolul ei din Zack si Cody ce viata minunta si Zack si Cody ce viata minunta pe punte adica ''London'' este funy si talentata! Imi place si ''Wendy Wu Razboinica Miss Boboc''
Apoi vin si restul Bridgit,Miley Cyrus, Emily Osment,(Jonas nu prea imi plac) Chelsea Staub, Starling Knith, Chinna Mcclain, Stephany Scoot
Dar ei imi plac cel mai mult! love struck love struck love struck
Toti talentati!

| MissVamp a răspuns:

Debby ryan+bridgit mendler=the best

dar si selena!
funda

| MissVamp a răspuns (pentru MissVamp):

Si toti ceilalti! nu prea imi place hannah!

| Raynn a răspuns:

Imi placeau vremurile in care "vedetele de la Disney" erau mickey mouse si pluto.

| summergirl25 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult Selena Gomez pentru ca are o voce superba, arata superb, este o actrita superba si are o inima foarte buna?

| VladGangstaBoy a răspuns:

Brenda Song imi place foarte mult pentru ca e frumoasa si imi mai plac si zick si luther!

| celiamaria a răspuns:

Debby ryan! mie imi place ft mult pesonalitea ei mai ales in zack si cody ce viata minunata dar imi place si miley cyrus ft mult o admir din hannah montana

| BugyAsDs a răspuns:

Selena GomezLoL

| DebbyRyanFanForever a răspuns:

Debby Ryan! Tot daca cei mai multi spuneti ca Selena e cea mai tare parerea mea ca e Debby! E cea mai tare fata!

| DebbyRyanFanForever a răspuns:

Debby Ryan! Tot daca cei mai multi spuneti ca Selena e cea mai tare parerea mea ca e Debby! E cea mai tare fata!

| Kyky24 a răspuns:

Cel mai mult îmi place de Debby Ryan.E cea mai bună... și Bridgit Mendler.Pe Selena, Demy și Mylei nu le sufăr.

| sellydemmy2 a răspuns:

Mie imi place selena gomez si bridgit mendler sunt frumoase, talentate si actrite bune