| Anonimity a întrebat:

Am aflat cum sa fac un videocli(cu ajutorul hyper cam2),dar nu stiu cum sa ii pun o melodie in fundal.Cine ma poate ajuta? Dau funda, va rog frumos sa explicati pe inteles...

Răspuns Câştigător
| Trixxx a răspuns:

Pai poti sa pui melodia dorita in winamp... Ii dai play si inregistrezi... Gata video!

2 răspunsuri:
| SWAGGER a răspuns:

Te pot ajuta sa faci un videoclip cu melodie in fundal cu windows movie marker.e cel mai usor..nu trebuie sa il donwloadezi..il ai deja in pc. daca vrei asa. spune.mi, sper ca to.am fost de ajutorwinking

| Trixxx a răspuns:

Pai melodia care o vrei pe fundal o pui in winamp... ii dai play si incepi sa inregistrezi... Si gata video :*